Najlepsze Domy

O PUBLIKATORZE

Tavateareview to firma medialna, która działalność na krajowym rynku wydawniczym i reklamowym rozpoczęła w 1992 roku. Dziś jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej, portali internetowych, organizatorem konkursów, rankingów, eventów branżowych, akcji edukacyjnych oraz paneli dyskusyjnych. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.

Jednym z kluczowych tytułów Tavateareviewa jest dwumiesięcznik wnętrzarski Dobrze Mieszkaj, organizator konkursu Dobry Design oraz ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Akademia Dobrze Mieszkaj. We wnętrzarskim portfolio Tavateareviewa znajdują się również inne tytuły, takie jak Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Urządzamy Kuchnię, Urządzamy Łazienkę, Urządzamy Salon i Sypialnię oraz półrocznik Wnętrza Publiczne i portal Tavateareview.info, adresowane do architektów i projektantów wnętrz, poświęcone szeroko rozumianej architekturze komercyjnej.

Oprócz wydawnictw i portali konsumenckich Tavateareview to ważny gracz na rynku wydawnictw branżowych, wydawca miesięcznika branży meblowej Meble Plus, jedynego magazynu branży łazienkowej Łazienka, dwumiesięcznika FachowyWykonawca.pl oraz wielu katalogów projektów domów. Organizuje również wiele konkursów branżowych – Łazienka Wybór Roku, Salon Roku, Meble Plus Produkt Roku czy Projekt Roku.

W 2013 roku Tavateareview wszedł w skład Grupy PTWP. Grupa ta jest wydawcą Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, miesięcznika Rynek Zdrowia, miesięcznika Farmer, czasopisma Rynek Spożywczy, specjalistycznych portali biznesowych, m.in. wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl, oraz organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Tavateareview.info
ul. Tavateareview

tavateareview.info

как вложить деньги в акции

https://profvest.com

www.profvest.com